TART, s.r.o.

Společnost TART působí především na trhu průmyslových obalů a balení, a to již více jak 20 let. Založena byla v roce 1991 a od té doby se stala jedním z předních hráčů v oblasti průmyslového balení nejen v České republice, ale i v rámci střední Evropy.

 

Naší snahou není pouhý přeprodej zboží. Klademe velký důraz na vlastní vývoj a výrobu, neboť pouze takové špičkové zázemí nám umožňuje dobře a rychle reagovat na potřeby našich zákazníků. Z tohoto důvodu neustále posilujeme naše výrobní možnosti. V současné době patří do holdingu TART osm výrobních závodů nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a Turecku.

 

Ve společnosti TART neustále hledáme nové příležitosti rozvoje, a to i mimo trh obalových materiálů. To byl také důvod vývoje fólií SUNFLEX® a vznik samostatné divize zabývající se těmito materiály. V rámci této divize spolupracujeme s vysokými školami, výzkumnými laboratořemi a s předními odborníky na problematiku tepelné izolace budov. Samozřejmostí je i spolupráce se stavebními firmami. Fólie SUNFLEX® jsou tak neustále testovány nejen v laboratorních, ale především v reálných podmínkách. Neustále také sbíráme podněty od uživatelů našich fólií.

 

Veškeré činnosti společnosti TART, s.r.o., jsou prováděny v souladu s normami ISO 9001, ISO 14001, oborovými normami a legislativními předpisy.

 

Více informací o společnosti TART