SUNFLEX funguje!

To, že fólie SUNFLEX® fungují nejlépe potvrdí spokojení zákazníci, kterým se díky použití našich fólií významně snížily náklady na vytápění (nebo klimatizaci). Níže uvádníme alespoň zlomek úspšných instalací fólií SUNFLEX®.

 

Dřevostavba v Letovicích

V dřevostavbě byly použity tři druhy fólií SUNFLEX - Contact (pod střechou), Roof-In (na stěnách a stropech) a Floor (na podlahách). O fóliích SUNFLEX mluví majitel domu, pan Janda:

"Dřevostavba je už sama o sobě docela dobrý izolant, ale ve spojení s folií SUNFLEX je to fakt bomba. Topná sezona nám začíná až s pravidelnými maximálními venkovními teplotami pod cca 10 °C, kdy teplota v domě začíná občas klesat pod cca 18 °C. Máme rádi doma teplotu kolem 20 °C, takže topíme pouze v rozmezí 5,30 – 7,00 hod. a pak 16,00-22,00 hod., a to ještě jen někdy. Čili pro představu „topná sezona“ začíná cca ve 2.polovině října a končí v dubnu-květnu. Máme kondenzační kotel propojený s venkovními čidly a nemohu si to vynachválit. Plyn máme pro topení, ohřev užitkové vody a vaření. Ročně spotřebujeme plyn za cca 15-17.000 Kč  a oproti okolním sousedům ušetříme docela dost (náklady totiž mají cca 30-50.000 Kč/rok)."

 

 

Rodinný dům ve Františkových Lázních

Při stavbě domu byla použita fólie SUNFLEX Roof-In na izolaci stropů obytné části. Fólie byla použita ve dvou vrstvách a doplněna EPS. V domě se topí pouze elektrickým podlahovým vytápěním. Osobní zkušenost majitele, pana Dudy:

"Náklady na elektřinu od 1.1.2017 do konce května byly kolem 8 000 Kč. A to bylo za celý barák, tzn. ohřev vody, vaření, topení atd. Teplota uvnitř domu byla cca 21 - 22 °C nepřetržitě a to byly celkem mrazíky. Takže jsem nadmíru spokojen a mohu fólie SUNFLEX doporučit."

 

 

Vila na Hanspaulce

Rekonstrukce vily již byla v plném proudu, když se investor dozvěděl o termoreflexníxh fóliích SUNFLEX® a jejich fungování a vlivu na izolační vlastnosti budov. Neváhal a rychle nechal termoreflexní fólie do projektu doplnit. O této rekonstrukci a fungování fólií SUNFLEX® si můžete přešíst v následujícím článku, který vyšel v časopise Stavebnictví a interier č. 8/2018.

Číst článek